Archive for kovo 24th, 2017

Veiksmo savaitė be patyčių 2017

Kovo 20-24 d. mokykloje vyko Veiksmo savaitė be patyčių 2017. Šios savaitės kiekvieną dieną  mes nuspalvinome skirtingomis spalvomis:  pirmadienį – geltonai, antradienį – žaliai, trečiadienį – mėlynai, ketvirtadienį – raudonai, penktadienį – baltai. Ėjome į mokyklą apsirengę savaitės dienos spalva. „Draugystės spalvų“ savaitė mokykloje suteikė daugiau šviesos, nuoširdumo, pasitikėjimo bei supratimo.

Savaitė prasidėjo akcija „Pasisveikinkim su šypsena". Mokinių tarybos mokiniai ryte mokinius pasitiko su šypsenėlėmis.

Pradinių klasių mokiniai vykdė projektą „Gerumo spalvoti žiedai“. Prie Gerumo  žiedų pagaminimo  prisidėjo ir  kai kurių mokinių tėveliai.

Vyresniųjų klasių mokiniai vykdė projektą „Draugystės spalvų mozaika“ ir papuošė savo kabinetų duris.

Per pertraukas vaikai socialinės pedagogė kabinete galėjo žiūrėti filmus apie gėrį, draugystę ir filmus, skirtus patyčių prevencijai.

Švenčionių PK veiklos skyriaus tyrėja Vaida Mikulėnienė mokiniams pravedė užsiėmimą „Nepilnamečių atsakomybė“.  Šią savaitę klasių vadovai vedė klasės valandėles apie toleranciją ir draugystę.

Savaitę užbaigė akcija „Kartu mes vieningi!“. Mokiniai leido  spalvotus balionus, siųsdami žinutę: „Patyčios bijo tavo nepritarimo! Kartu mes vieningi! Švenčionėlių progimnazijos bendruomenė“. Susirinkusius mokinius pasveikino progimnazijos direktorė ir Švenčionių PK veiklos skyriaus tyrėja Vaida Mikulėnienė. Šokių grupės vadovė Irma su  aštuntos klasės mergaitėmis organizavo flashmobą, prie jų prisijungė ir kitų klasių mokiniai. Veiksmo savaitę be patyčių 2017 organizavo progimnazijos socialinė pedagogė Rita Nemeikienė, Mokinių taryba, šokių vadovė Irma Lavreckienė, pagelbėjo muzikos mokytoja Agnė Šalnienė ir 8a klasės mokinys Džiugas Jakubovskis.

Tėvų susirinkimas

Kovo 22 d. progimnazijoje vyko mokinių tėvų susirinkimas.

17.30 val. vyko bendras tėvų susirinkimas progimnazijos aktų salėje, kur buvo pristatyta progimnazijos veikla 2016-2017 mokslo metų I pusmetyje bei aktualūs klausimai: vidaus darbo tvarkos taisyklės, elektroninio mokinio pažymėjimo funkcionavimas, mokinių maitinimo organizavimas, progimnazijos uniformų dėvėjimas, standartizuotų ir diagnostinių testų vykdymas, patyčių ir smurto prevencijos vykdymas. Susirinkime dalyvavo rajono meras Rimantas Klipčius ir kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyrius vedėja Teresa Sansevičienė.

18.30 val. vyko susirinkimai klasėse, kur tėveliai susitiko su klasių vadovais.

Vandens diena

Kovo 22 dieną minima pasaulinė „Vandens diena“. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Todėl progimnazijoje vyko renginiai, skirti vandens dienai paminėti. Pamokas mokiniai pradėjo filmo apie vandens užterštumą peržiūra ir aptarimu. Savo mintis apie asmeninį indėlį kovojant  su vandens užterštumu užrašė ir sudėjo į stendą. Pertraukų metu mokiniai ir mokytojai buvo vaišinami vandeniu, buvo dalijami informaciniai lankstinukai apie vandens naudą ir reikšmę žmogaus gyvenime. Renginius inicijavo geografijos mokytoja Irena Kaniušienė.

2017 m. kovo mėn.
« Vas   Bal »