Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.55 - 15.40

Archyvas ‘TAPK’ kategorija

Projekto TAPK filmas

Susitikimas su L. Cesliak ir P. Garla

Balandžio 17 d. į susitikimą su Pilietiškumo klubo „Sėkmės pamokos“ ir kraštotyros būrelio „Praeities tyrinėtojai“ (vadovė Stanislava Černiauskienė) bei Projekto TAPK nariai s (vadovė Nijolė Kapačinskienė) atvyko vaistinės savininkė Leokadija Cesliak ir buvęs geležinkelio darbuotojas Petras Garla. Mokiniams buvo be galo įdomu klausytis prisiminimų apie miestelio augimą, L. Cesliak ir P. Garlos pirmąsias darbovietes, apie patirtus sunkumus, nuveiktus darbus ir užsiėmimus šiandien.

Susitikimas su J.Macijausku

Trečią trimestrą Pilietiškumo klubas „Sėkmės pamokos“ ir kraštotyros būrelis „Praeities tyrinėtojai“ (vadovė Stanislava Černiauskienė) bei Projekto TAPK nariai (vadovė Nijolė Kapačinskienė) organizuoja susitikimus, juose dalyvauja ir kartu aptaria. Į susitikimus kviečiami miestelio gyventojai, gyvenantys Švenčionėliuose ne vieną dešimtį metų.
Kovo 26 d. organizuotas susitikimas su Juozapu Macijausku, kuris darbui Švenčionėlių geležinkelio ruože skyrė virš 30 metų: nuo paprasto darbininko iki atsakingo vadovo.

Prikeldami senolių patirtį iš krašto praeities puoselėjam amžinas vertybes

Nėra didesnių vertybių už Tėvynę, laisvę, papročius ir tradicijas,  kultūrinį palikimą, išlaikytą tautos unikalumą. Tokia dvasia vasario ir kovo mėnesiais buvo vykdoma projekto TAPK veikla. Paminėjome ir šventėme  Lietuvai svarbias datas vasario 16 ir kovo 11. Organizavome savos kūrybos piešinių ir eilėraščių konkursus-parodas ir gražią šventę, į kurią sukvietėme rajono mokyklų, dalyvaujančių TAPK projekte komandas – Pabradės "Ryto“ gimnazijos, Adutiškio vidurinės mokyklos, Svirkų pagrindinės mokyklos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos. Ilgai ruošėme Nepriklausomos Lietuvos 22-o gimtadienio šventę, nes sumanymas buvo organizuoti tikrą gimtadienį su ,,Dainuojančia revoliucija“. Organizuoti renginį mums padėjo ne tik mūsų vadovė Nijolė, bet ir mokytojai: Agnė Šalnienė, Daiva Černiauskienė, Diana Zubkovienė, Aleksandr Necvetnyj, Stanislava Černiauskienė. Mums pavyko. Susirinko visi kviesti svečiai. Kiekvienos mokyklos TAPK projekto grupė buvo paruošusi dainą Lietuvai –tai buvo sveikinimas Lietuvai ir mums. Po to atlikome kūrybinę užduotį: reikėjo pagaminti ,,Pasveikinimą Lietuvai“ atlikti  aplikaciją ir parašyti sveikinimo tekstą. Tai daryti sekėsi puikiai. Kiekviena komanda pristatė savo darbą scenoje ir gavo dėžę saldainių, juk gimtadienis!  Nepamiršome vadovų, kurie rajono mokyklose vykdo projektą –Kęstučio Lisausko, Reginos Mateikienės, Algimanto Kazdevičiaus, Larisos Ustinavičienės  ir mūsų vadovė Nijolės Kapačinskienės, jiems padėkojome už perteiktą senolių patirtį ir amžinas vertybes bei įteikėme savo rankų darbo suvenyrus. Po to visi TAPK dalyviai išmoko ir padainavo iškilmingą dainą Lietuvai, o mūsų, Švenčionėlių progimnazijos,  projekto vadovė Nijolė Kapačinskienė pakvietė mūsų projekto koordinatorių Kaltanėnų UTC direktorių ( kurį mes vadiname generolu)  Kęstutį Lisauską kartu perpjauti gimtadienio tortą papuoštą TAPK atributika ir Lietuvos valstybės kontūru bei vėliavos spalvomis. Buvo smagu. Juk labai svarbu šiame projekte pamatyti, sužinoti, patirti kažką naujo, bet taip pat labai svarbu ir pabendrauti, ypač , kai susirinkome iš skirtingų mokyklų, skirtingo amžiaus mokiniai, o visi bendraminčiai, visi iš vieno krašto.

2022 m. rugpjūčio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archyvai