Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.55 - 15.40

Elektroninis pažymėjimas

Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazijos elektroninio mokinio pažymėjimo ir elektroninio mokytojo/darbuotojo pažymėjimo išdavimo ir naudojimo tvarkos aprašas

 

Įsakymas dėl maitinimo apskaitos sistemos UAB Eurofondas" E.Piniginė  funkcionavimo mokinių, mokytojų, darbuotojų maitinimui organizuoti

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėjo 2017 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. VO-109 nuo 2017 m. vasario 1 d. mūsų progimnazijoje įvedamas elektroninis mokinio pažymėjimas ir įdiegiama elektroninė mokinių maitinimo paslaugų teikimo apskaita. Progimnazijos valgykloje už maitinimąsi nebus atsiskaitoma grynaisiais pinigais ir nebus popierinių, spausdintų nemokamo maitinimo talonų.

Kiekvienas mokinys turės elektroninį mokinio pažymėjimą, kuris veiks kaip elektroninė piniginė, kurią papildys tėvai per UAB „Eurofondas" E-piniginę. Neturintiems galimybių naudotis internetu ir pervesti pinigų savo vaikams naudojantis UAB „Eurofondas" E-pinigine, įnešti pinigus į atsiskaitymo sistemą, susietą su elektroniniu mokinio pažymėjimu, galės progimnazijos valgyklos kasoje (reikia turėti pinigėlius ir elektroninį mokinio pažymėjimą).

Nemokamo mokinių maitinimo apskaitai skirta sistema leis mokiniams su elektroniniu mokinio pažymėjimu gauti maitinimą neišskiriant jų iš kitų mokinių.

Elektroniniai mokinio pažymėjimai yra pagaminti ir mokiniams nemokami. Mokėti patiems reikėtų, jei mokinys pažymėjimą pamestų ar sugadintų. Tai kainuotų 5,79 Eur. Elektronio mokinio pažymėjimo įvedimui yra pritarusi progimnazijos taryba, informacija apie jo įvedimą pateikta mokinių tėvų susirinkime 2016 m. gruodžio mėn. 8 d. Elektroninis mokytojo/darbuotojo pažymėjimas Progimnazijos tarybos sprendimu įteisintas kaip darbuotojo pažymėjimas.

Klasių vadovai pasirengę suteikti Jums rūpimą informaciją. Iki 2017 m. vasario 3 d. Jūs turite susisiekti su klasių vadovais ir gauti elektroninius Jūsų vaikų pažymėjimus. Prašome kreiptis.

Informaciją apie galimybę pradėti naudotis Eurofondo atsiskaitymo sistema galite rasti interneto svetainėje adresu: www.eurofondas.lt. Ši sistema suteiks galimybę patogiai ir saugiai administruoti savo vaikams skiriamus pinigus. Su elektroniniu mokinio pažymėjimu mokiniai gali progimnazijos valgykloje atsiskaityti be grynųjų pinigų, o tėveliai bet kada gali matyti jų atsiskaitymų informaciją internetu,

Mokinių tėveliams suteikiama galimybė savo vaikams sukurti Eurofondas E-piniginę. Į šią piniginę galima greitai ir saugiai pervesti pinigus internetu Jums patogiu metu.

KAIP VYKSTA ATSISKAITYMAS?

  1. Mokinys užsisako (pasiima) patiekalus; 
  2. Prideda elektroninį pažymėjimą prie „Eurofondo" skaitytuvo;
  3. Atsiskaitymo duomenys siunčiami ir  atvaizduojami Jūsų „Eurofondo" vartotojo aplinkoje.

KAIP PRADĖTI NAUDOTIS EUROFONDAS E-PINIGINE?

Norint naudotis Eurofondas E-pinigine, Jums reikia:

  1. Prisijungti prie internetinės svetainės adresu: www.eurofondas.lt:
  2. Paspausti „UŽSIREGISTRUOTI";
  3. Paspausti „TĖVŲ REGISTRACIJA";
  4. Suvesti prašomus duomenis (suvedant duomenis naudoti lietuviškas raides);
  5. Suvedus visus prašomus duomenis, aktyvacijos duomenys nusiunčiami j tėvų nurodytą ei. paštą. Po to tėvai gali prisijungti prie savo vartotojo aplinkos ir aktyvuoti vaiko elektroninį mokinio pažymėjimą, pervesti vaikui pinigus.

TAIP AKTYVACIJA BAIGIASI.

KAIP ĮNEŠTI PINIGUS Į EUROFONDAS E-PINIGINĘ?

Reikalingi atlikti žingsniai:

1.   Prisijungti prie „Eurofondas" vartotojo aplinkos;

1.1 .Įeiti į www.eurofondas.lt interneto puslapį,

1.2. Spausti „Prisijungti".

  1. Suvesti savo vartotojo duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį). Teisingai suvedus duomenis, spausti „Prisijungti“.
  2. Prisijungus prie savo vartotojo aplinkos, spausti „Papildyti sąskaitą". Šioje dalyje pateikiama visa informacija kaip atlikti sąskaitos papildymą. Pirmiausia reikia perskaityti informaciją, o tada pasirinkti banką, per kurį bus atliekamas pinigų pervedimas ir pateikiama pavedimo formos užpildymo instrukcija.

Atlikus pavedimą, pinigai j vaiko elektroninę sąskaitą bus pervedami kitos darbo dienos ryte.

2022 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archyvai