Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.55 - 15.40

Mokytojai

Progimnazijoje dirba  46 pedagoginiai darbuotojai

Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazijos pedagoginių darbuotojų

s ą r a š a s

Eil. Nr.

     Pavardė, vardas

               Pareigos/kvalifikacinė kategorija

  1.  

Bura Alina

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė

  1.  

Činčikienė Asta

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Gasparevičienė Rita

direktorė; II vadybinė kategorija

  1.  

Kapačinskienė Nijolė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui; II vadybinė kategorija; istorijos mokytoja metodininkė

  1.  

Zlotkovskaja Lucija

direktoriaus pavaduotoja ugdymui; II vadybinė kategorija; dailės vyresnioji mokytoja

  1.  

Činčikienė Rita

direktoriaus pavaduotoja ugdymui; II vadybinė kategorija; pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Bankauskienė Ramunė

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Čebručenkienė Edita

specialioji pedagogė

  1.  

Čepulienė Jūratė

pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Černiauskienė Stanislava

istorijos mokytoja metodininkė

  1.  

Drėgvienė Danutė

pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Gudelienė Nijolė

chemijos mokytoja metodininkė

  1.  

Guogienė Virginija

psichologė

  1.  

Juknienė Jolanta

pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Jusienė Rita

pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Kaniušienė Irena

geografijos, biologijos  mokytoja metodininkė

  1.  

Klipčiuvienė Jolanta

anglų kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Kubilienė Romalda

rusų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Lavreckienė Irma

choreografijos (šokio) mokytoja (neformalusis švietimas)

  1.  

Maliavkienė Angelė

pradinių klasių, dailės mokytoja metodininkė

  1.  

Matulevičienė Jekaterina

choreografijos (šokio) mokytoja metodininkė

  1.  

Mikėnienė Janina

matematikos mokytoja metodininkė

  1.  

Nalivaikienė Rasa

matematikos, informacinių technologijų mokytoja metodininkė

  1.  

Nalivaikienė Rasa

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Nemeikienė Rita

socialinė pedagogė metodininkė

  1.  

Pavliukevičienė Sigita

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Petkūnienė Margarita

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Petkūnienė Janė

neformaliojo švietimo pedagogė

  1.  

Podvoiskis Andrėjus

kūno kultūros mokytojas metodininkas

  1.  

Romanovskienė Marytė

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Stvolienė Ina

anglų kalbos  mokytoja metodininkė

  1.  

Šalnienė Agnė

muzikos mokytoja metodininkė

  1.  

Šiekštelienė Žydrė

specialioji pedagogė ( logopedė)

  1.  

Šimkavičiūtė-Kukulskienė Inga

lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Švereika Mindaugas

kūno kultūros mokytojas metodininkas

  1.  

Taluntienė Daiva

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

  1.  

Umbražiūnienė Giedra

tikybos mokytoja metodininkė, istorijos mokytoja

  1.  

Ulevičienė Irena

vokiečių kalbos, rusų kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Urbonienė Vilhelmina

etikos mokytoja metodininkė

  1.  

Uzialienė Gita

technologijų mokytoja, fizikos vyresnioji mokytoja

  1.  

Vainorienė Nijolė

anglų kalbos, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Vaiškūnienė Jelena

technologijų mokytoja metodininkė

  1.  

Volskienė Vita

pradinių klasių (anglų kalbos) vyresnioji mokytoja

  1.  

Zenkevičienė Andžela

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Zubkovienė Diana

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Žemaitienė Laimutė

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

 

 

 

2022 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archyvai