6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.55 - 15.40

Sportinė veikla

Progimnazijos mokiniai gegužės 3d. dalyvavo 5 kilometrų kroso bėgime, kuris skirtas įstojimo į Europos sąjungą 10-mečiui paminėti.

7-8 kl. ir   5-6 kl. mokinių komandos  dalyvavo Lietuvos seniūnijų mokyklų  futbolo varžybose „GOOLAS 2014“ .  5-6 kl. mokinių komanda iškovojo 1-ąją vietą, o 7-8 kl. mokinių komanda - 2-ąją vietą.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninėse lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose dalyvavo 16  5-8 kl mokinių.

M. Rudinskis rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 800m. rungtyje laimėjo 3-ąją vietą.

M. Rusteika rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 800m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

M. Vidzinevich rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 1000m. rungtyje laimėjo 2-ąją vietą.

T. Urbonas  rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 400m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

A. Andejeva  rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 300m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

I. Ivanauskas rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 60m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

I. Ivanauskas  rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 1000m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

Balandžio 28 d. progimnazijos mokiniai žaidė draugiškas  futbolo varžybas su Švenčionėlių vidurinės mokyklos komanda ir laimėjo rezultatu 4:1.

Balandžio - gegužės mėn. vyko draugiškos tarpklasinės futbolo varžybos, kurias laimėjo 6a kl. komanda.