Balandžio mėnesį vyko smagios estafetės „Trečiokas", kurias organizavo mokytoja Margarita Petkūnienė.

Gegužės mėnesį vyko trečiokų tėvų ir vaikų estafetės. Jas organizavo mokytoja Margarita Petkūnienė.

Gegužės 21d. vyko atvira integruota  matematikos  pamoka „Jei rūpinsiesi sveikata - nežinosi kas liga", kurią vedė mokytoja Sigita Pavliukevičienė.

Kovo mėn. vyko trečiokų olimpiada „Skaitau, skaičiuoju, pažįstu pasaulį". Ją organizavo mokytojos Sigita Pavliukevičienė, Vida Gaveikienė, Margarita Petkūnienė.

Gegužės 22 d. buvo organizuota trečiokų kelionė į Trakus. Ją organizavo mokytojos Sigita Pavliukevičienė, Vida Gaveikienė, Margarita Petkūnienė.

Gegužės 26 d. vyko paskutinio skambučio šventė su pirmąja mokytoja, kurią organizavo mokytojos Laima Žemaitienė, Sigita Pavliukevičienė, Daiva Taluntienė ir Angelė Maliavkienė.

Sportinė veikla

Progimnazijos mokiniai gegužės 3d. dalyvavo 5 kilometrų kroso bėgime, kuris skirtas įstojimo į Europos sąjungą 10-mečiui paminėti.

7-8 kl. ir   5-6 kl. mokinių komandos  dalyvavo Lietuvos seniūnijų mokyklų  futbolo varžybose „GOOLAS 2014“ .  5-6 kl. mokinių komanda iškovojo 1-ąją vietą, o 7-8 kl. mokinių komanda - 2-ąją vietą.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninėse lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose dalyvavo 16  5-8 kl mokinių.

M. Rudinskis rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 800m. rungtyje laimėjo 3-ąją vietą.

M. Rusteika rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 800m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

M. Vidzinevich rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 1000m. rungtyje laimėjo 2-ąją vietą.

T. Urbonas  rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 400m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

A. Andejeva  rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 300m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

I. Ivanauskas rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 60m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

I. Ivanauskas  rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pirmenybėse, 1000m. rungtyje laimėjo 1-ąją vietą.

Balandžio 28 d. progimnazijos mokiniai žaidė draugiškas  futbolo varžybas su Švenčionėlių vidurinės mokyklos komanda ir laimėjo rezultatu 4:1.

Balandžio - gegužės mėn. vyko draugiškos tarpklasinės futbolo varžybos, kurias laimėjo 6a kl. komanda.