Dėl mokinių priėmimo į progimnaziją

Nuo š.m. kovo 1 d. progimnazijoje priimami prašymai dėl vaikų priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupę ir pirmąsias klases.

Į priešmokyklinio ugdymo grupę priimami vaikai, kuriems šiais kalendoriniais metais (t.y. iki 2018 m. sausio 1 d.) sukanka 6 metai (2011 m. gimimo).

Į pirmąsias klases priimami vaikai, kuriems šiais kalendoriniais metais (t.y. iki 2018 m. sausio 1 d.) sukanka 7 metai (2010 m. gimimo) ir yra baigę priešmokyklinio ugdymo programą ikimokyklinio ugdymo įstaigoje arba mokykloje.

Tėvams pageidaujant ugdyti vaiką pagal priešmokyklinio ugdymo programą kai šiais metais vaikui nesukanka 6 metai, vertinamas vaiko brandumas. Vertinimą atlieka Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyba (registracija iki 2017 m. kovo mėn. 31 d. tel. 387 51 404).

Prašymai priimami progimnazijos raštinėje adresu: Mokyklos g. 24, Švenčionėliai.

Telefonas pasiteiravimui – 387 31 312.

Reikalingi dokumentai:

prašymas (forma pildoma progimnazijoje),

vaiko asmens tapatybės dokumentas,

sveikatos pažyma (galima pateikti vėliau).

Administracija

Kelionė prie jūros

Ankstų birželio 6 d. rytą 40 mokinių ir lydintys mokytojai autobusu išvykome prie jūros. Šią kelionę padovanojo rėmėjai Daiva Ignotienė, Darius Kreivys (JAV) ir Antanas Jurgelavičius.

Ilgas buvo rytas. Tik apie 11 val. pasiekėme Klaipėdą, persikėlėme keltu ir apsilankėme Lietuvos jūrų muziejuje, kur delfinariume stebėjome nuostabų delfinų pasirodymą, buvome supažindinti su jų gyvenimu, nusifotografavome su jais. Buvo neįtikėtina, kad delfinai sugeba aukštai pašokti ir skrieti oru, atlikti įvairius paliepimus, dainuoti ir yra labai draugiški.

Po to užsukome į Dino parką Radailiuose, kur pramogų užteko kiekvienam.

Apie 19 val. atvykome į nakvynės vietą, o įsikūrę kambariuose, patraukėme prie nuostabiosios mūsų Baltijos jūros, kur buvome iki saulėlydžio. Buvo mokinių niekada nemačiusių jūros, nemaža dalis kažkada matė, bet net neprisimena, todėl įspūdžiai pamačius jūrą visų buvo nepakartojami. Vieni gėrėjosi jūra, braidė, vaikščiojo pakrante, rinko gintarus, statė smėlio pilis, keli net išsimaudė.

Naktis praėjo gana greitai ir  išaušo - netikėtai… Už lango lijo. Tačiau mūsų laukė kerinti Palanga. Pasivaikščiojom J.Basanavičiaus gatve, aplankėme kas kokius norėjome objektus, nupirkome lauktuvių savo šeimoms. Su gera nuotaika, laimingi, pilni įspūdžių grįžome namo.

Dėkojame mūsų visiems rėmėjams, vairuotojui ir gerosioms mokytojoms.

„Žvirblio laikraštis“

Jaunieji žurnalistai, vadovaujami mokytojos S. Pavliukevičienė, išleido naują „Žvirblio laikraščio" numerį.

Turistinis žygis „Mes šalia gamtos“

Birželio 5-6 d.  grupė progimnazijos  7a kl. ir 8b kl. mokinių dalyvavo turistiniam žygyje „Mes šalia gamtos", kuris vyko maršrutu „Švenčionėliai –Vilkaslastis“.

Žygio tikslas – ugdyti meilę gamtai, komunikabilumą, gebėjimą dirbti komandoje, tyrinėti ir praktiškai pritaikyti fizikos ir biologijos pamokose įgytas žinias. Mokiniai  atliko  įvairias fizikos ir biologijos praktines užduotis, vykdė fizikos tiriamąjį darbą „Garsas mūsų aplinkoje ir jo matavimas", dalyvavo naktiniame žygyje.

Žygį organizavo fizikos mokytoja Gita Uzialienė ir biologijos mokytojas Darius Kavšinas.

Lietuvos moksleivių futbolo žaidynių superfinalas

Birželio 6 d. Kaune vyko Lietuvos moksleivių futbolo žaidynių „Golas 2017“ Superfinalo varžybos, kuriose, tapusi apskrities čempione, dalyvavo progimnazijos futbolo komanda.

Nors prizinės vietos komanda ir neiškovojo, bet pogrupyje buvo antra. Mokiniai gerai praleido laiką, gavo daug prizų ir grįžo gerai nusiteikę.

Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas A. Podvoiskis.

2017 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S