Archive for spalio 5th, 2016

Mokytojų diena

Spalio 5-ąją buvo minima Tarptautinė mokytojų diena. Šventės proga mokiniai dovanojo mokytojams koncertą. Skambėjo muzikos mokytojos Agnės Šalnienės suburtų  vokalo grupių dainos. Šokių kolektyvas „Lašas“, vadovaujamas mokytojos Jekaterinos Matulevičienės, dovanojo mokytojams šokius, o 8-tų klasių mokiniai skaitė mokytojams skirtas eiles.
Kadangi  progimnazijoje jau nėra abiturientų, tai 8-tų klasių mokiniams teko iš arčiau susipažinti su mokytojo darbu ir padėti mokytojams vesti pamokas.

Mokyklą sušildė mokinių šypsenos ir gėlės.

Vaizdo siužetų konkursas

Nuo rugsėjo 21 d. iki spalio 3 d. Švenčionėlių progimnazijoje buvo kuriamas filmas vaizdo siužetų konkursui „Šiaurės Europos kaimynai: mes – iš Šiaurės ir Baltijos šalių!“ Filmą kūrė 5-8 klasių mokiniai, didelį indėlį įnešė 7a klasė ir šokių kolektyvo „Lašas“ nariai. Filmą kurti padėjo  technologijų mokytoja Gita Uzialienė, anglų kalbos mokytoja Ina Stvolienė, šokių kolektyvo „Lašas“ vadovė Jekaterina Matulevičienė, pradinių klasių mokytoja Danute Drėgvienė, šokių mokytoja Irma  Lavreckienė, montavimo darbus atliko inžinierius Michailas Stachovskis.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie filmo kūrimo.

konkursas

Žalingų įpročių prevencija

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas nuo 2015 m. įgyvendina socialinę informacinę kampaniją „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“, kuria siekiama skatinti elgtis atsakingai prieš savo vaikus ir susimąstyti, ar esame tinkamas pavyzdys savo vaikams, formuojant neigiamas nuostatas psichoaktyvių medžiagų vartojimo atžvilgiu. Kampaniją sudaro vaizdo klipas ir knygelė tėvams.

Informacinis leidinys tėvams apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją

2016 m. Departamentas, bendradarbiaudamas su Jungtinių Tautų narkotikų ir nusikalstamumo biuru, taip pat vykdo socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ sklaidą. Šią kampaniją sudaro vaizdo klipas ir informacija tėvams. Ši kampanija skelbia, kad pirmas žingsnis, norint padėti vaikams ar jaunimui sveikai ir saugiai augti – juos išklausyti.

Pirmiausia - išklausyk

rodykle

Mokinių tėvų apklausa apie alkoholio, tabako ir narkotikų vartojimo prevenciją

Tėvų vaidmuo vaikų alkoholio, tabako ir narkotikų vartojimo prevencijoje labai svarbus. Apklausa vykdoma, siekiant išsiaiškinti, kokios informacijos ir įgūdžių mokyklinio amžiaus vaikų tėvams trūksta, kokiose veiklose, galinčiose suteikti daugiau žinių ir įgūdžių, jie norėtų dalyvauti, kiek jie bendrauja su savo vaikais apie alkoholio, tabako, narkotikų ir kitų medžiagų keliamą žalą, kiek tėvams skirta informacija juos pasiekia.

Siekiant užtikrinti atsakymų konfidencialumą, ši apklausa yra anoniminė.

2016 m. spalio mėn.
« Rgs   Lap »